Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele - Mark Manson

Kniha s titulem Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele, za kterou stojí Mark Manson, představuje svým čtenářům neobvyklý pohled na život. Jste unaveni přehnaným optimismem, který se na vás valí ze všech stran a „diktuje“ vám, jak máte žít? Dejte šanci knize, která vás přesvědčí o tom, že život nemusí být vždycky jen plný falešných úsměvů a radosti. Knížka vychází z reálného vědeckého výzkumu a jistě vás nejen poučí, ale i pobaví.

Tak trochu jiný pohled na život

Hledáte-li upřímné čtení, které bojuje proti dnešní přehnaně pozitivní společnosti, právě jste ho našli. Knížka Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele vám představí trochu jiný pohled na svět. Přesvědčí vás o tom, že rozhodně není třeba neustále sršet optimismem. Občas nám věci prostě nevychází… No a co?

Vydavatel
české
Autor
Mark Manson

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Velmi čtivá a příjemná kniha díky které pochopíte, že to, co se vám v životě děje, je naprosto normální a není třeba se z toho hroutit. Autor nemaže med kolem pusy, ale naprosto věcně pojmenovává všechny bubáky současné generace a k tomu přidává i vysvětlení, jak se v nich vyznat a jak se s nimi naučit žít.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Je to super kniha. Určitě ji doporučím kolegyním ve škole.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha je "protiváhou" knih "hospodářské psychologie" Napoleona Hilla, Daleho Carnegie ... Kdo se chce podívat na problém jednání lidí "z jiné strany", tomu knihu doporučuji.

Jednalo se o e-knihu ve formátu e-pub, popř pdf, vhodném pro čtečky. Doporučoval bych, aby bylo možno koupit i verze ve formátu docx (Word).

Vydavatel
české
Autor
Mark Manson

Užitečná fakta

Každý z nás by si měl v životě uvědomit, co je opravdu důležité. Pokud se neustále vracíte ke starým hříchům a nedokážete nechat věci minulé za sebou, zkuste dát knížce šanci. Pomůže vám soustředit se na přítomnost a vykašlat se na zbytečnosti.
Užitečná fakta

Podklad z vědeckého výzkumu

Autor Mark Manson v knížce vychází z reálného vědeckého výzkumu, který překvapil nejednoho čtenáře. Abychom byli šťastnější, neměli bychom na ty špatné věci v našich životech zapomínat, jen se s nimi naučit žít.
Podklad z vědeckého výzkumu

Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele - Mark Manson Pozitivní nálada za každé situace? To je tak trochu utopie, ne? Kdo z nás by se dokázal neustále hihňat a pousmívat třeba ve chvíli, kdy se mu hroutí život, v práci na něj křičí šéf a doma partner/ka? Jedině neoblomný hipísák nebo ten, kdo si sem tam zobne nějakou tu zákonem neakceptovanou pilulku. K čertu s pozitivismem. Buďme upřímní, když něco stojí za hovno, tak si to přiznejme a naučme se s tím žít. Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele vám ukáže trochu jiný pohled na svět. Autor Mark Manson se ve svém díle opírá o reálný vědecký výzkum. Ten tvrdí, že šťastnější život nespočívá ve schopnosti proměnit hromadu citrónů ve sladkou limonádu, ale naučit se s tou kyselou příchutí na jazyku zkrátka žít. Každý z nás dělá chyby a setkává se s nepřízní osudu. Není důležité předstírat, že se to nestalo, ale soustředit se na to, co je opravdu důležité. Na zbytek se zkrátka vykašlete. z kategorie E-knihy | Osobní rozvoj od Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Je to super kniha. Určitě ji doporučím kolegyním ve škole.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Původně jsem byla skeptická a od knihy moc neočekávala, o to milejší a překvapení to bylo.
    Můžu doporučit všemi deseti.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• samá prdel na každé stránce
    • pro mne naprosto nejhorší kniha, co se mi dostala do ruky

Uvádělo se o novince, nejlepší kniha roku, proto jsem si ji zakoupil. Pro mne nejhorší kniha.Ani jsem ji nedokázal dočíst. Nepochopil jsem autora, co tím chtěl říct.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je tam pár myšlenek, které vedou k zamyšlení.

V každém případě je dobré si knížku přečíst.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Odlehčený přístup k některým zbytečně zatěžujícím problémům, ještě jsem nedočetla, ale bavím se. Škoda, že jsem knihu nečetla o pár let dříve.

Super čtení.