Kniha radosti. Jak být trvale šťastný v dnešním proměnlivém světě - Jeho svatost Dalajlama XIV., Desmond Tutu

Rozhovory a myšlenky dvou velkých mužů o tom, jak být šťastný v dnešním proměnlivém světě Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu,...
Ke stažení, Skladem
Doporučená nabídka Luxor.cz

Skladem • 1 variantaKe stažení97 % • 39 885 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 13 503 recenzíDalší informace

Jazyk
české
Autor
Dalajláma, Desmond Tutu, Douglas Carlton Abrams

Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily? Ano, lze pracovat na tom, abychom i v tom špatném uměli najít něco, co nás posouvá dál. Lze cvičit náš přístup k sobě samým a k ostatním kolem nás. Kniha radosti zprostředkovává dlouholeté zkušenosti dvou neuvěřitelných mužů, kteří navzdory nepředstavitelně těžkým životn

Produkt zatím nemá žádné recenze.