Konec prokrastinace. Jak přestat odkládat a začít žít naplno - Petr Ludwig

Využívejte svůj čas účelněji a smysluplněji. Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním úkolů, abyste si každý den užili naplno...
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Martinus

Info v obchoduZdarma96 % • 13 480 recenzíDalší informace

Autor se opírá o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity. Navede vás, jak žít každý den naplno, jak být výkonný, málo unavený a jak neplýtvat časem. Jak získat motivaci a dlouhodobě si ji udržet. V knize je osm praktických nástrojů pro osobní rozvoj, díky nimž budete nad prokrastinací vyhrávat každý den.

Prokrastinační začarovaný kruh

Znáte to, když odkládáte věci i úkoly, které opravdu dělat chcete? Místo důležitých věcí děláte věci nepodstatné? Vnímáte spíše negativní podněty nežli ty pozitivní. Snažíte se poručit sami sobě, ale bez úspěchu? Prokrastinujete.

Vydavatel
české
Autor
Petr Ludwig

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Jasné, stručné, srozumitelné.
    • A funguje to.

• Čtivá
    • Přehledná
    • Jsou uvedeny zdroje
    • Vyvrací různé mýty
    • Jsou zde užitečné nástroje pro zvýšení efektivity a snížení času na prokrastinování
    • Je to "jen" kniha, není to osobní kouč

Začal jsem si uvědomovat, že poslední dobou nejsem moc produktivní. Protože jsem slyšel o této knize od kamaráda, který ji četl a pomohla mu, koupil jsem si ji také.
    Kniha je velice dobře napsaná a jsou v ní užitečné nástroje, jak bojovat s prokrastinací, tedy chorobným odkládáním povinností, ale i toho, co by člověk rád dělal, ale nemůže se k tomu "dokopat". Vše je podáno srozumitelnou formou a u nejdůležitějších myšlenek nechybí (mnohdy i dost vtipné) obrázky, díky kterým si člověk vše lépe zapamatuje.
    Od knihy nesmíte očekávat, že vám pomůže vyzrát nad prokrastinací ze dne na den. Je to běh na dlouhou trať, ale stojí za to. Když se ohlédnu nazpět do doby, kdy jsem knihu kupoval, myslím, že jsem hodně zredukoval vvětšinu věcí, které mě rušily od práce, a naučil jsem se i efektivněji odpočívat. Knihu tedy jednoznačně doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

výborná kniha doporučuji všem "lenochům"

Vydavatel
české
Autor
Petr Ludwig

Co se v knize dozvíte?

Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme. Proč jsme nerozhodní a neefektivní z pohledu vědy. Jak se motivovat, aby nás práce bavila a nevyčerpávala. Jak nebýt závislí na dosahování stále větších cílů. Jak motivovat a inspirovat lidi kolem sebe. Jak zatočit s nežádoucími návyky. Jak si organizovat dny tak, abychom dělali především to, co nás nejvíce baví a má smysl.
Co se v knize dozvíte?

Seznámení s autorem

Petr Ludwig, český publicista, získal titul Ing. po studiu Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Při studiu založil společnost LifeWeb s.r.o., která se přejmenovala na GrowJOB s.r.o. V současnosti píše články, konzultuje a přednáší pro veřejnost a to i v mnoha významných společnostech v zahraničí.
Seznámení s autorem

Prokrastinace je až chronická tendence odkládat všechno na později. Nejedná se přitom pouze o pracovní povinnosti, obtížné úkoly či nepříjemné záležitosti. A může vyústit ve vážné psychické potíže. Kniha přináší návod, jak nad prokrastinací zvítězit. Vychází z odborných studií o lidském rozhodování, motivaci a produktivitě. Naučí jak ven z bludného kruhu odkládání, jak prožívat vše naplno a bez výčitek, jak být produktivnější a efektivněji využívat čas. Je k tomu určena řada praktických psychologických nástrojů osobního rozvoje, které pomohou pochopit proč prokrastinujeme a jak se tomu úspěšně vyhýbat.

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• Jasné, stručné, srozumitelné.
    • A funguje to.

• Čtivá
    • Přehledná
    • Jsou uvedeny zdroje
    • Vyvrací různé mýty
    • Je to "jen" kniha, není to osobní kouč

• , zakoupeno v Alza.cz

výborná kniha doporučuji všem "lenochům"

• obrázky

Hodně zajímavé čtení díky velmi snadnému pochopeni a řadě vizualizací se snadno pochopí autorova myšlenka.

Super kniha

• obsah skvělý
    • - formát DVR, musela jsem sehnat odborníka na IT, abych mohla zakoupenou knihu vůbec zprovoznit, tuto formu považuji za šikanování zákazníka, už nikdy nekoupím

v tomto případě si myslím, že je lepší si připlatit a zakoupit papírový výtisk

• , zakoupeno v Palmknihy

• formát, který byl inzerován jako ePub a mobi není to, co obchod sliboval, ale nějaký zašifrovaný paskvil, který nelze převést ani do ePub, ani do mobi, ani do pdf

budu nakupovat jinde

Perfektní

• Nejde otevřít přes kód DRM

Reklamace trvá dlouho už 12 dní.

• , zakoupeno v Alza.cz

• nevím, nešlo to stáhnout
    • nešlo to stáhnout, Alza s tím nic zatím nedělá

nešlo to stáhnout a Alza s tím nic zatím nedělá