Průmysl lži. Propaganda, konspirace, a dezinformační válka - Alexandra Alvarová

české
Autor
Alexandra Alvarová

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Výborná kniha, koresponduje s mým pozorováním a odpovídá na mnohé otázky. Věci do sebe zapadají, mnohé se mi objasnilo.
    Rozhodně doporučuji, jen se obávám, že milovníci konspiračních teorií si stejně nedají říct.
    O knize jsem se dočetla na konci článku autorky, který mě velmi zaujal.
    Cena odpovídá.
    Vhodné pro každého člověka, kterému není jedno, že se západní demokracie rozkládá.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Moskva nespí, soudruzi hradní.

• aktualni a vyztizny popis soucasnosti ve webovem prostoru

Jazyk
české
Autor
Alexandra Alvarová

Pokud také patříte k lidem, kteří přísahají na své kritické myšlení, vzdělání a zdravý selský rozum, je tahle kniha přesně pro vás. Přesvědčí vás, že nic takového vlastně neexistuje.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

O knize jsem se dočetla na konci článku autorky, který mě velmi zaujal.
    Cena odpovídá.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Moskva nespí, soudruzi hradní.

• aktualni a vyztizny popis soucasnosti ve webovem prostoru
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Až budu mít dočteno, rozepíšu se více.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Kniha popisuje metody ruské propagandy, o kterých se z běžných sdělovacích prostředků většinou nedozvíme. Knihu by si měl pozorně přečíst každý, kdo se pohybuje na internetu a každý, kdo se znepokojením sleduje naši politickou scénu a ovlivňování voleb u nás i jinde Ruskem. O knize jsem se dozvěděl z vysílání TV Noe věnovanému knižním novinkám. Cena knihy myslím odpovídá a je přijatelná.