Těžší než nebe. Životopis Curta Cobeina - Charles R. Cross

české
Autor
Charles R. Cross

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Kniha splnila moje očekávání. Dozvěděla jsem se nové informace ze soukromí pro mě jedinečného člověka. Po přečtení je mi bližší, mám více pochopení. Jsem ráda, že jsem ji přečetla.

Vydavatel
Volvox Globator
Žánr
naučná
Jazyk
české
Autor
Charles R. Cross

Autor na základě více než 400 rozhovorů s Cobainovými přáteli, rodiči, kolegy i díky exkluzivnímu přístupu k citacím Cobainových deníků odhaluje mnohá neznámá tajemství, která se váží k této legendární hvězdě i jeho skupině Nirvana.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Kosmas.cz